Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
RefectoCil
Maksa joustavasti
RefectoCil
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
RefectoCil Oxidant Liquid 3%
4,60 €
46,00 €/L
9+ kauppoja
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #3 Natural Brown
5,95 €
396,67 €/L
8 kauppoja
Trendaava
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint #3.1 Light Brown
5,95 €
396,67 €/L
9 kauppoja
RefectoCil Black No. 1
5,95 €
396,67 €/L
9 kauppoja
Trendaava
RefectoCil 2 in 1 Double Effect Lash & Brow Booster 6ml
47,45 €
7 908,33 €/L
6 kauppoja
Trendaava
RefectoCil Eyelash Curl & Eyelash Lift Perm/Neutralizer Refill
16,90 €
Tai 3 maksua 5,79 €
Tai 5,79 €/kk.
4 kauppoja
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint #2 Blue Black
5,95 €
396,67 €/L
7 kauppoja
RefectoCil Tint Remover 150ml
12,90 €
86,00 €/L
9+ kauppoja
RefectoCil Blonde Brow
5,95 €
396,67 €/L
9 kauppoja
RefectoCil Oxidant Cream 3% 100ml
7,18 €
71,80 €/L
9 kauppoja
RefectoCil Silicone Pads
14,75 €
9 kauppoja
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #4.1 Red
5,95 €
396,67 €/L
4 kauppoja
RefectoCil Eye Protection Papers 96-pack
5,30 €
8 kauppoja
Trendaava
RefectoCil Care Balm Intensive Night Care 9 ml
11,75 €
1 305,56 €/L
7 kauppoja
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #1.1 Graphite
5,95 €
396,67 €/L
6 kauppoja
RefectoCil Two Go Full Brow Tinting Pen Natural Brown
19,25 €
5 kauppoja
Trendaava
RefectoCil Micellar
7,40 €
49,33 €/L
8 kauppoja
Trendaava
RefectoCil Styling Gel
13,25 €
1 472,22 €/L
8 kauppoja
RefectoCil Eyelash Lifter
18,60 €
Tai 3 maksua 6,37 €
Tai 6,37 €/kk.
6 kauppoja
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint #4 Chestnut
5,95 €
5 kauppoja
RefectoCil Saline Solution 150ml
6,75 €
45,00 €/L
4 kauppoja
RefectoCil Eyelash Curl/Lift Refill 4ml
9,95 €
4 kauppoja
Trendaava
RefectoCil Eyelash & Eyebrow Tint Colours #2.1 Deep Blue
5,95 €
396,67 €/L
6 kauppoja
Trendaava
RefectoCil Tools Application Set
6,25 €
6 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 77 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com