Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
Innisfree
Maksa joustavasti
Innisfree
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Innisfree Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 50ml 50ml
18 €
360,00 €/L
Tai 3 maksua 6,17 €
Tai 6,17 €/kk.
7 kauppoja
-25%
Innisfree Green Tea Seed Hyaluronic Cream 50ml
15,57 €
311,40 €/L
9 kauppoja
Innisfree Green Tea Enzyme Vitamin C Brightening Toner Pads 60 Pads 170ml
19,50 €
Tai 3 maksua 6,68 €
Tai 6,68 €/kk.
8 kauppoja
Innisfree Green Tea Amino Acid Cleansing Foam 150g
11,32 €
75,47 €/L
8 kauppoja
Innisfree BHA Pore Cleansing Foam 150g 150ml
11,32 €
75,47 €/L
8 kauppoja
Trendaava
Innisfree Cherry Blossom Glow Jelly Cream 50ml
18,50 €
Tai 3 maksua 6,34 €
Tai 6,34 €/kk.
7 kauppoja
Innisfree Green Tea Enzyme Vitamin C Brightening Serum 30ml
20,56 €
685,33 €/L
7 kauppoja
Trendaava
Innisfree Gentle Retinol Salicylic Anti-Blemish Serum 30ml
23,90 €
Tai 3 maksua 8,19 €
Tai 8,19 €/kk.
7 kauppoja
Innisfree Green Tea Amino Acid Cleansing Oil 150ml 150ml
16,50 €
110,00 €/L
Tai 3 maksua 5,65 €
Tai 5,65 €/kk.
6 kauppoja
-25%
Innisfree No Sebum Mineral Powder 5g
7,42 €
9,90 €
5 kauppoja
-20%
Innisfree Green Tea Ceramide Milk
16,56 €
103,50 €/L
6 kauppoja
Innisfree Green Tea Seed Hyaluronic Serum 80ml 80ml
20,90 €
261,25 €/L
Tai 3 maksua 7,16 €
Tai 7,16 €/kk.
7 kauppoja
Innisfree Green Tea Retinol PDRN Kiinteyttävä Seerumi 25ml
28,52 €
1 140,80 €/L
7 kauppoja
-40%
Innisfree Super Volcanic Pore Clay Mask 100ml
9,39 €
93,90 €/L
5 kauppoja
Trendaava
Innisfree Volcanic Swirl Pore Mask 100 ml
14,50 €
5 kauppoja
-20%
Innisfree Aloe Energy Mask Hydrating Soothing Serum 22ml
3,68 €
167,27 €/L
4 kauppoja
Innisfree Green Tea Energy Mask Hydrating Serum 22ml
3,68 €
167,27 €/L
4 kauppoja
Innisfree Green Tea Hyaluronic Moist Sun Serum 50 ml 50ml
16,50 €
330,00 €/L
Tai 3 maksua 5,65 €
Tai 5,65 €/kk.
4 kauppoja
-20%
Innisfree Green Tea Ceramide Cream
23 €
28,75 €
4 kauppoja
-20%
Innisfree Pomegranate Energy Mask Hydrating Serum 22ml
3,68 €
167,27 €/L
3 kauppoja
-20%
Innisfree Super Volcanic Pore Clay Mask 80g
11,96 €
14,95 €
3 kauppoja
Innisfree Daily UV Defense Sunscreen SPF 30 50ml
15 €
Tai 3 maksua 5,14 €
Tai 5,14 €/kk.
3 kauppoja
Innisfree Green Tea Korean Ceramide Mist 3.04 FL 3fl oz
15,64 €
181,48 €/kg
3 kauppoja
-38%
Innisfree Green Tea Seed Hyaluronic Serum 80 ml 50ml
20,87 €
417,40 €/L
3 kauppoja
Olet katsonut 24 tuotetta 127 tuotteesta
Näytä lisää
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com