• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
Redken

Redken

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Extreme Length Shampoo with Biotin
Redken Extreme Length Shampoo with Biotin 300ml
€18.14
€60.47/L
9+ stores
All Soft Conditioner
Trending
Redken All Soft Conditioner 300ml
€19.80
€66.00/L
9+ stores
Touchable Texture
Trending
Redken Touchable Texture 200ml
€19.52
€97.60/L
5 stores
Extreme Shampoo
Redken Extreme Shampoo 300ml
€18.14
€60.47/L
9+ stores
Acidic Color Gloss Shampoo
Redken Acidic Color Gloss Shampoo 300ml
€22.25
€74.17/L
9+ stores
Extreme Mask
Trending
Redken Extreme Mask 250ml
€28.15
€112.60/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate Shampoo
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 300ml
€22.76
€75.87/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment
Redken Acidic Bonding Concentrate Leave-In Treatment 1479ml
€13.05
€8.82/L
4 stores
Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask
Redken Acidic Bonding Concentrate 5-Min Liquid Mask 250ml
€30.68
€122.72/L
9+ stores
Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment
Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment 150ml
€24.84
€165.60/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate Conditioner
Redken Acidic Bonding Concentrate Conditioner 300ml
€22.95
€76.50/L
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum 100 ml
Trending
Redken Acidic Bonding Concentrate 24/7 Night & Day Serum 100 ml 100ml
€30.36
€303.60/L
9+ stores
One United Multi-Benefit Treatment
Redken One United Multi-Benefit Treatment 150ml
€23.46
€156.40/L
7 stores
Color Extend Blondage Shampoo Blonde Hair
Trending
Redken Color Extend Blondage Shampoo Blonde Hair 300ml
€17.99
€59.97/L
9+ stores
Rewind Pliable Styling Paste
Trending
Redken Rewind Pliable Styling Paste 150ml
€18.98
€126.53/L
8 stores
All Soft Mega Curls Conditioner
Redken All Soft Mega Curls Conditioner 300ml
€20.46
€68.20/L
9+ stores
Acidic Grow Full System Instant Densifying Spray 100ml
Trending
Redken Acidic Grow Full System Instant Densifying Spray 100ml
€26.94
9+ stores
Acidic Bonding Concentrate Shampoo
Trending
Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo 500ml
€31.87
€63.74/L
7 stores
Extreme Strengthening Conditioner
Redken Extreme Strengthening Conditioner 300ml
€19.47
€64.90/L
9+ stores
Acidic Color Gloss Conditioner
Redken Acidic Color Gloss Conditioner 300ml
€22.35
€74.50/L
9+ stores
Extreme Anti-Snap
Trending
Redken Extreme Anti-Snap 250ml
€22.66
€90.64/L
9+ stores
Amino-Mint Scalp Shampoo
Redken Amino-Mint Scalp Shampoo 300ml
€18.11
€60.37/L
9+ stores
Acidic Color Gloss Heat Protection Leave-In Treatment
Redken Acidic Color Gloss Heat Protection Leave-In Treatment 200ml
€26.46
€132.30/L
9+ stores
All Soft Shampoo
Redken All Soft Shampoo 300ml
€21.30
€71.00/L
8 stores

You’ve viewed 24 out of 423 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.