• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
OUAI

OUAI

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Detox Shampoo
-13%
OUAI Detox Shampoo 300ml
€27.60
€92.00/L
9 stores
Hair Oil
OUAI Hair Oil 45ml
€25.99
€577.56/L
9 stores
Hair Oil
Trending
OUAI Hair Oil 13ml
€15.80
€1,215.38/L
9 stores
Fine Medium Hair Treatment Masque Travel Size
OUAI Fine Medium Hair Treatment Masque Travel Size 100ml
€17.99
€179.90/L
9 stores
Scalp And Body Scrub Melrose Place Travel Size
OUAI Scalp And Body Scrub Melrose Place Travel Size 50ml
€17.99
€359.80/L
9 stores
St. Barts Body Cleanser
OUAI St. Barts Body Cleanser 300ml
€29.90
€99.67/L
9 stores
Curl Crème
OUAI Curl Crème 236ml
€31.60
€133.90/L
9 stores
Scalp & Body Scrub 250g
Trending
OUAI Scalp & Body Scrub 250g
€40.60
9 stores
Travel Detox Shampoo 89ml
Trending
OUAI Travel Detox Shampoo 89ml 89ml
€16
€179.78/L
8 stores
Body Cleanser Melrose Place
Trending
OUAI Body Cleanser Melrose Place 300ml
€29.30
€97.67/L
8 stores
Fine Conditioner Travel Size
OUAI Fine Conditioner Travel Size
€12.88
€5.12/kg
9 stores
Fine Hair Shampoo
OUAI Fine Hair Shampoo 300ml
€25.99
€86.63/L
9 stores
Leave-in Conditioner 177ml North Bondi
OUAI Leave-in Conditioner 177ml North Bondi 177ml
€32
€180.79/L
9 stores
Ibiza Fragrance Mist 97ml
OUAI Ibiza Fragrance Mist 97ml 97ml
€29.90
€308.25/L
7 stores
Wave Spray Full Size 177ml
OUAI Wave Spray Full Size 177ml 177ml
€29.90
€168.93/L
6 stores
St Barts Body Cleanser Travel Size 89ml
OUAI St Barts Body Cleanser Travel Size 89ml 89ml
€10.99
€123.48/L
9 stores
Fine Shampoo Travel Size 89ml
OUAI Fine Shampoo Travel Size 89ml
€12.88
9 stores
Medium Conditioner Travel Size
OUAI Medium Conditioner Travel Size 89ml
€12.88
9 stores
Medium Shampoo Travel Size 89ml
OUAI Medium Shampoo Travel Size 89ml
€12.88
9 stores
Thick Conditioner Travel Size
OUAI Thick Conditioner Travel Size 89ml
€12.88
9 stores
Anti Frizz Creme 89 Ml
OUAI Anti Frizz Creme 89 Ml 89ml
€12.99
€145.96/L
9 stores
Leave In Conditioner 45ml
Trending
OUAI Leave In Conditioner 45ml 45ml
€16
€355.56/L
9 stores
Leave In Conditioner Melrose Place 45ml
OUAI Leave In Conditioner Melrose Place 45ml
€16
€376.26/kg
9 stores
Curl Crème Travel Size 74ml
-15%
OUAI Curl Crème Travel Size 74ml 73.9ml
€16.99
€229.81/L
9 stores

You’ve viewed 24 out of 102 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.