• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
Uklash

Uklash

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Eyelash Serum 3ml
Uklash Eyelash Serum 3ml
€41.85
€13,950.00/L
6 stores
Sensitive Serum
Trending
Uklash Sensitive Serum
€44.99
€14,996.67/L
6 stores
Ukbrow Eyebrow Serum 3ml
Uklash Ukbrow Eyebrow Serum 3ml
€39
€13,000.00/L
7 stores
Complex Peptide Eyebrow Serum
-12%
Uklash Complex Peptide Eyebrow Serum
€39.56
€13,186.67/L
5 stores
Plumping Lip Gloss Clear
Uklash Plumping Lip Gloss Clear
€20
3 stores
HydraGel Eye Patches
Uklash HydraGel Eye Patches
€45
2 stores
Hair Shampoo
Uklash Hair Shampoo 250ml
€16
€64.00/L
4 stores
Ukhair Conditioner
Uklash Ukhair Conditioner 250ml
€16
€64.00/L
4 stores
Tubing Mascara - Black
Uklash Tubing Mascara - Black
€23.50
€118.42/kg
4 stores
Repair Mask
Uklash Repair Mask 200ml
€31
€155.00/L
4 stores
Tubing Mascara
Uklash Tubing Mascara
€23.50
3 stores
Uklash Ukhair Hair Growth Serum 30 ml
Uklash Uklash Ukhair Hair Growth Serum 30 ml 30ml
€31
€1,033.33/L
3 stores
Lengthening Mascara 7G Black
Uklash Lengthening Mascara 7G Black
€13.99
3 stores
Hair Growth Serum
Uklash Hair Growth Serum 50ml
€46.55
€931.00/L
3 stores
Brow Pencil Light Brown
Uklash Brow Pencil Light Brown
€13.40
2 stores
Volume Boost Mascara Black
Uklash Volume Boost Mascara Black
€15.19
2 stores
Iconic Lashes Makeup Gift Set - Americano Black
Uklash Iconic Lashes Makeup Gift Set - Americano Black
€22.11
2 stores
ukhair Hair Vitamins 60 Vegan Gummies
Uklash ukhair Hair Vitamins 60 Vegan Gummies
€23.37
2 stores
Lash & Brow Serum Set
Uklash Lash & Brow Serum Set
€39.73
2 stores
Mini Hair Care Essentials
Uklash Mini Hair Care Essentials
€26.99
1 store
Tubing Mascara Duo - Black
Uklash Tubing Mascara Duo - Black
€36.80
1 store
Sensitive Lash Growth Eyelash Serum - Authorised
Uklash Sensitive Lash Growth Eyelash Serum - Authorised
€49.39
€16,463.33/L
1 store
Mini Hair Shampoo
Uklash Mini Hair Shampoo
€7.56
1 store
Mini Hair Repair Mask
Uklash Mini Hair Repair Mask
€7.59
1 store

You’ve viewed 24 out of 39 products

¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.