
CPU Air Cooler
Lowest price for Dynatron N6 is €55.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Dynatron N6 |
| Brand | Dynatron |
| Type | CPU Air Coolers |
Measures | |
| Weight | 600.0 g |
| Width | 128.0 mm |
| Depth | 110.0 mm |
| Height | 91.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-11-18 |
Product Properties | |
|---|---|
| Fan Size | 80 mm |
| LED Lighting | No |
| Colour | Black |
| No. of Fans | 1 |
| Socket | 4189 |
| Fan | Active |
| Fan Rotation Speed | 3000 rpm |
| PWM Fan Control | Yes |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.