
Demolition Hammer, Compressed Air
Lowest price for Metabo DMH 30 Set is €129.99. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Metabo DMH 30 Set |
| Brand | Metabo |
| Type | Demolition Hammers |
Product Properties | |
| Included Accessories | Carry Bag |
| Noise Level | 103 dB |
Power Source | |
| Power Source | Compressed Air |
Measures | |
|---|---|
| Width | 74.0 mm |
| Weight | 2.0 kg |
| Length | 338.0 mm |
| Height | 264.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2016-09-02 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.