
DDR4
Lowest price for Dell Memory Upgrade 32GB is €435.32. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Dell Memory Upgrade 32GB |
| Brand | Dell |
Power Source | |
| Voltage | 1.2 V |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2022-10-20 |
Product Properties | |
|---|---|
| Memory Speed | 3200 MHz |
| Memory Capacity | 32 GB |
| Type | DDR4 |
| Registered | Yes |
| Memory Modules | 1 |
| Memory Modules Capacity | 32 GB |
| Lighting | No |
| Colour | Black, Green |
| Area of Use | For Servers |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.