
Hand Blender, 1 L, 700W, Silver, Adjustable Speed, Variable Speed Control, Pulse Function, Stainless Steel Foot, Detachable Foot, Chopper, Beaker, Whisk kg, Incl. Chopper, Beaker, Whisk
Lowest price for WMF Lineo 4in1 is €139.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | WMF Lineo 4in1 |
| Brand | WMF |
Product Properties | |
| Features | Stainless Steel Foot, Variable Speed Control, Pulse Function, Detachable Foot, Adjustable Speed |
| Colour | Silver |
| Capacity | 1.0 L |
| Included Accessory | Whisk, Chopper, Beaker |
Power Source | |
|---|---|
| Power | 700 W |
Measures | |
| Length | 33.9 cm |
| Weight | 0.444 kg |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2013-12-16 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.