
Breadmaker with, Gluten Free Mode, LCD Display, Non-Stick Surface, Jam & Compote Mode, Timer, Browning control, Rapid Bake Program, Ingredients Dispenser,Capacity (max): 1.1 kg, No
*If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees app.
Lowest price for Panasonic SD-R2530WXC is €202.02. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Panasonic SD-R2530WXC |
| Brand | Panasonic |
Product Properties | |
| No. of Loaf Sizes | 3.0 |
| Capacity (max) | 1.1 kg |
| Features | Non-Stick Surface, Gluten Free Mode, Browning control, Jam & Compote Mode, LCD Display, Rapid Bake Program, Ingredients Dispenser, Timer |
| No. of Programs | 30 |
Power Source | |
| Power | 550 W |
Measures | |
|---|---|
| Height | 362.0 mm |
| Weight | 7.0 kg |
| Width | 408.0 mm |
| Depth | 252.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2025-10-14 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.