
Replacement Remote Control
Lowest price for One for all URC 1919 is €18.55. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | One for all URC 1919 |
| Brand | One for all |
Product Properties | |
| Colour | Black |
| Range (max) | 10.0 m |
Features | |
| Replacement Remote Control | Yes |
| Backlit Buttons | No |
| Macro Function | No |
Display | |
| Display | No |
Power Source | |
|---|---|
| Rechargeable Battery | No |
| Type of Battery | AAA (LR03) |
Measures | |
| Weight | 85.0 g |
| Width | 4.6 cm |
| Depth | 2.0 cm |
| Height | 21.5 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2018-04-25 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.