Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
No
Betaal flexibel met
NO
No
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
No Modvel Kniebraces 2-Pack
€ 26,10
2 winkels
No Nø Kiss Tøday Lippenbalsam
€ 5,95
Of 3 betalingen van € 1,98/mnd.
Of € 1,98/mnd.
1 winkel
No Nø Cosmetics Wakker Tøday Oogcrème 15 ml 15ml
€ 9,95
€ 663,33/L
Of 3 betalingen van € 3,31/mnd.
Of € 3,31/mnd.
1 winkel
No Nø Cosmetics Calm Tøday Liquid Balancer Toner 100 ml 100ml
€ 9,95
€ 99,50/L
Of 3 betalingen van € 3,31/mnd.
Of € 3,31/mnd.
1 winkel
No Nø Cosmetics Rain Tønight 120h Hydration Serum 20 ml 20ml
€ 14,95
€ 747,50/L
Of 3 betalingen van € 4,98/mnd.
Of € 4,98/mnd.
1 winkel
No Verzachtende Hydraterende Crème 50 ml 50ml
€ 15,95
€ 319,00/L
Of 3 betalingen van € 5,31/mnd.
Of € 5,31/mnd.
1 winkel
No Nø Cosmetics Celebrate Tøday All-In Barrier Cream
€ 16,95
€ 11,96/kg
Of 3 betalingen van € 5,65/mnd.
Of € 5,65/mnd.
1 winkel
No Nø Cosmetics Proud Tøday Slow Aging Serum 20 ml
€ 16,95
Of 3 betalingen van € 5,65/mnd.
Of € 5,65/mnd.
1 winkel
No Nø Cosmetics Vitamin C Serum 20 ml
€ 16,95
Of 3 betalingen van € 5,65/mnd.
Of € 5,65/mnd.
1 winkel
No Nø Cosmetics Renew Tøday Retinol Serum 20 ml
€ 16,95
Of 3 betalingen van € 5,65/mnd.
Of € 5,65/mnd.
1 winkel
No Rolmes 45mm met 7 reservemesjes
€ 23,99
1 winkel
No 4 Pcs Hair Comb Double Sided Fine Tooth Combs
€ 27,37
1 winkel
No Peltor Sport Tri-Flange Oordopjes Met Koord - NRR
€ 37,31
1 winkel
Je hebt 13 van de 14 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com