Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Ciaté
Betaal flexibel met
Ciaté
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 153N Sable
€ 8
€ 160,00/L
2 winkels
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 137N Pebble
€ 8
€ 160,00/L
2 winkels
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 146Y Nutmeg
€ 8
€ 160,00/L
2 winkels
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 149Y Mink
€ 8
€ 160,00/L
2 winkels
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 160P Chestnut
€ 8
€ 160,00/L
2 winkels
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 157Y Walnut
€ 8
€ 160,00/L
2 winkels
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 143N Pecan
€ 8
€ 160,00/L
2 winkels
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 130Y Maple
€ 8
€ 160,00/L
2 winkels
Ciaté Laciate Junior Uht Whole Milk 3.8% 1 Litre
€ 1,62
Of 3 betalingen van € 0,54/mnd.
Of € 0,54/mnd.
1 winkel
Ciaté Liquid Chrome Metallic Cosmic Eye Liner
€ 11,95
€ 5.975,00/L
1 winkel
Ciaté London Wonderwand Lipstick (Various Shades) Dark Red
€ 18,40
1 winkel
Ciaté London Wonderwand Lipstick (Various Shades) Red
€ 18,40
1 winkel
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 140Y Caramel
€ 32,20
€ 644,00/L
1 winkel
Ciaté London Extraordinary Radiant Buildable Liquid Foundation 50ml (Various Shades) 127Y Bamboo
€ 32,20
€ 644,00/L
1 winkel
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com