Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Wesco
Betaal flexibel met
Wesco
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Populair
Wesco Pushboy 50L
€ 232,53
€ 4,65/L
1 winkel
Trending
Wesco Mini Elly
€ 81,90
1 winkel
Trending
Wesco Kickmaster 33L
€ 295,76
€ 8,96/L
1 winkel
-20%
Wesco Eco-Double 170 30L
€ 83,64
€ 2,79/L
2 winkels
Wesco Kickmaster Classic
€ 280,92
1 winkel
Wesco Pedal Bin Mini Master 6L
€ 129,64
€ 21,61/L
1 winkel
Trending
Wesco Grandy Grafiet Mat
€ 67,28
4 winkels
Wesco Mini Master with Mat
€ 79
6 winkels
Wesco Baseboy 20 Wit Mat
€ 180,04
€ 9,00/L
6 winkels
Wesco Pedaalemmer Kickmaster Rood
€ 210,23
6 winkels
Wesco Pedaalemmer Kickmaster Maxi Zwart Mat
€ 225,53
6 winkels
Wesco Kickmaster Maxi Pedaalemmer Zandmat 40L
€ 235,91
€ 5,90/L
6 winkels
Trending
Wesco Pushboy Junior 22L
€ 143,99
€ 6,55/L
Of 3 betalingen van € 47,99/mnd.
Of € 47,99/mnd.
2 winkels
Wesco Staande Asbak 50 Met Zeef Zilver
€ 145,99
Of 3 betalingen van € 48,66/mnd.
Of € 48,66/mnd.
3 winkels
Trending
Wesco Kickmaster Maxi Grafiet Mat 8011565 40L
€ 225,30
€ 5,63/L
6 winkels
Wesco Pedaalemmer 116 Zandmat 13 L Beige
€ 61,26
5 winkels
Wesco Pedaalemmer 116 Nieuwzilver
€ 63,59
5 winkels
Wesco Eco Verzamelaar 170 Rood
€ 69,15
5 winkels
Wesco Afvalscheider Eco Verzamelaar 170 Warm Grey
€ 72,90
5 winkels
Wesco Eco Verzamelaar Beta Amandel Vuilnisbak Bruin
€ 75,15
5 winkels
Trending
Wesco Afvalscheider Eco 170 Zwart
€ 75,15
5 winkels
-13%
Wesco Pedaalemmer Mini Master Zandmat Beige
€ 81,43
€ 93,13
5 winkels
Wesco Gastro Pedaalafvalverzamelaar 127 Wit
€ 83,64
5 winkels
Wesco Afvalbak Gastro Pedaalafvalverzamelaar 127 Zilver
€ 98,71
5 winkels
Je hebt 24 van de 190 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com