Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Skeyndor
Betaal flexibel met
SKEYNDOR
Skeyndor
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
Skeyndor Essential Tónico a La Camomile 250 ml 250ml
€ 15,17
€ 60,68/L
9+ winkels
Trending
Skeyndor Power C+ Eye Contour Cream 15ml
€ 23,45
€ 1.563,33/L
Of 3 betalingen van € 7,81/mnd.
Of € 7,81/mnd.
9+ winkels
Skeyndor Deep Lines Refining Serum 30ml
€ 42,40
€ 1.541,67/L
Of 3 betalingen van € 14,13/mnd.
Of € 14,13/mnd.
9+ winkels
Skeyndor Global Lift Elixer Face and Neck Cream 30ml
€ 46,89
€ 1.616,67/L
Of 3 betalingen van € 15,63/mnd.
Of € 15,63/mnd.
9+ winkels
Skeyndor Power Retinol Intensive Repairing Serum-in-Cream 30ml
€ 36,74
€ 1.693,00/L
Of 3 betalingen van € 12,24/mnd.
Of € 12,24/mnd.
9+ winkels
Skeyndor Essential Hydrating Emulsion 50ml
€ 11,99
€ 239,80/L
9 winkels
Skeyndor Expert Cleanse Pro Micelar Biphasic 125ml
€ 12,67
€ 124,00/L
Of 3 betalingen van € 4,22/mnd.
Of € 4,22/mnd.
9 winkels
Skeyndor Essential Emulsión Desmaquillante 250 ml 250ml
€ 15,39
€ 68,68/L
Of 3 betalingen van € 5,13/mnd.
Of € 5,13/mnd.
9 winkels
Trending
Skeyndor Urban Micelar Oil 200ml
€ 20,01
€ 115,25/L
Of 3 betalingen van € 6,67/mnd.
Of € 6,67/mnd.
9 winkels
Skeyndor Derma Peel Pro Resurfacing Peel Emulsion
€ 30,96
Of 3 betalingen van € 10,32/mnd.
Of € 10,32/mnd.
9 winkels
Trending
Skeyndor Power C+ Energizing Cream SPF15 50ml
€ 33,60
€ 739,20/L
Of 3 betalingen van € 11,20/mnd.
Of € 11,20/mnd.
9 winkels
Trending
Skeyndor Urban White New Skin Foaming Cleanser 150ml
€ 17,54
€ 116,93/L
Of 3 betalingen van € 5,84/mnd.
Of € 5,84/mnd.
8 winkels
Skeyndor Essential Crema Hidratante con Aminoácidos 50 ml 50ml
€ 12,55
€ 301,00/L
Of 3 betalingen van € 4,18/mnd.
Of € 4,18/mnd.
9 winkels
Skeyndor Clear Balance Pure Comfort Mask 75ml
€ 12,77
€ 210,67/L
Of 3 betalingen van € 4,25/mnd.
Of € 4,25/mnd.
9 winkels
Skeyndor Corrective Expression Lines Filler Eye Contour 15ml
€ 33,35
€ 2.292,67/L
Of 3 betalingen van € 11,11/mnd.
Of € 11,11/mnd.
9 winkels
Skeyndor Derma Peel Pro Resurfacing Peel Cream
€ 29,97
Of 3 betalingen van € 9,99/mnd.
Of € 9,99/mnd.
9 winkels
Trending
Skeyndor Essential Peeling Scrub 50ml
€ 11,76
€ 290,00/L
Of 3 betalingen van € 3,92/mnd.
Of € 3,92/mnd.
8 winkels
Skeyndor Urban White Shield Day Cream SPF20 50ml
€ 18,47
€ 369,40/L
8 winkels
Skeyndor Orchid And Wild Roses Body Lotion 200ml
€ 17,48
€ 102,65/L
Of 3 betalingen van € 5,82/mnd.
Of € 5,82/mnd.
8 winkels
Skeyndor Power Oxygen Deep Purifying Mask 50ml
€ 19,11
€ 423,20/L
Of 3 betalingen van € 6,37/mnd.
Of € 6,37/mnd.
8 winkels
Skeyndor Power C+ Instant Illuminating Mask 50ml
€ 17,91
€ 430,40/L
Of 3 betalingen van € 5,97/mnd.
Of € 5,97/mnd.
8 winkels
Trending
Skeyndor Power Hyaluronic Intense Hydrating Mask 50ml
€ 20,91
€ 490,40/L
Of 3 betalingen van € 6,97/mnd.
Of € 6,97/mnd.
8 winkels
Trending
Skeyndor Gel Face Cream 50 ml 50ml
€ 34,26
€ 755,00/L
Of 3 betalingen van € 11,42/mnd.
Of € 11,42/mnd.
8 winkels
Skeyndor Power Retinol Emulsion 50 ml 50ml
€ 32,95
€ 766,60/L
Of 3 betalingen van € 10,98/mnd.
Of € 10,98/mnd.
8 winkels
Je hebt 24 van de 73 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com