Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Innisfree
Betaal flexibel met
Innisfree
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
-12%
Innisfree Daily UV Defense Mineral Sunscreen SPF 50 50ml 50ml
€ 16,50
€ 330,00/L
Of 3 betalingen van € 5,50/mnd.
Of € 5,50/mnd.
4 winkels
Innisfree Retinol Cica Barrier Defense Cream 50 ml 50ml
€ 18,38
€ 367,60/L
Of 3 betalingen van € 6,12/mnd.
Of € 6,12/mnd.
7 winkels
Trending
Innisfree Volcanic Pore Cleansing Foam 150 ml 150ml
€ 11,87
€ 79,13/L
Of 3 betalingen van € 3,95/mnd.
Of € 3,95/mnd.
5 winkels
Trending
Innisfree Green Tea Enzyme Vitamin C Brightening Serum 30ml
€ 23
€ 766,67/L
Of 3 betalingen van € 7,66/mnd.
Of € 7,66/mnd.
4 winkels
-20%
Innisfree Green Tea Ceramide Milk Essence 160ml
€ 16,56
€ 103,50/L
Of 3 betalingen van € 5,52/mnd.
Of € 5,52/mnd.
3 winkels
Innisfree Reinigingsschuim Met Groene Thee Aminozuur 150g
€ 11,87
€ 79,13/L
Of 3 betalingen van € 3,95/mnd.
Of € 3,95/mnd.
5 winkels
Trending
Innisfree Super Volcanic Pore Clay Mask 100ml
€ 19,50
€ 195,00/L
Of 3 betalingen van € 6,50/mnd.
Of € 6,50/mnd.
5 winkels
Trending
Innisfree Green Tea Seed Hyaluronic Cream 50ml
€ 23
€ 460,00/L
Of 3 betalingen van € 7,66/mnd.
Of € 7,66/mnd.
5 winkels
Trending
Innisfree Reinigingsolie Met Groene Thee Aminozuur 150ml 150ml
€ 17
€ 113,33/L
Of 3 betalingen van € 5,66/mnd.
Of € 5,66/mnd.
4 winkels
Trending
Innisfree Gentle Retinol Salicylic Anti-Blemish Serum 30ml
€ 23
Of 3 betalingen van € 7,66/mnd.
Of € 7,66/mnd.
4 winkels
Trending
Innisfree Green Tea Enzyme Vitamin C Brightening Toner Pads 60 Pads 170ml
€ 23
Of 3 betalingen van € 7,66/mnd.
Of € 7,66/mnd.
4 winkels
Innisfree Cherry Blossom Glow Jelly Cream 50ml
€ 23
Of 3 betalingen van € 7,66/mnd.
Of € 7,66/mnd.
4 winkels
Trending
Innisfree No Sebum Mineral Powder 5 g
€ 9,45
4 winkels
-20%
Innisfree Pomegranate Energy Mask Hydrating Serum 22ml
€ 3,68
€ 167,27/L
Of 3 betalingen van € 1,22/mnd.
Of € 1,22/mnd.
3 winkels
-20%
Innisfree Aloe Energy Sheet Mask Maskervel 1-Geen Kleur 22ml
€ 3,68
€ 167,27/L
Of 3 betalingen van € 1,22/mnd.
Of € 1,22/mnd.
3 winkels
Trending
Innisfree Green Tea Seed Hyaluronic Serum 80 ml 50ml
€ 23,71
€ 474,20/L
Of 3 betalingen van € 7,90/mnd.
Of € 7,90/mnd.
3 winkels
Innisfree Green Tea Energy Sheet Mask Maskervel 22ml
€ 3,68
€ 167,27/L
Of 3 betalingen van € 1,22/mnd.
Of € 1,22/mnd.
2 winkels
-42%
Innisfree No Sebum AC Powder 5g - 1pc
€ 7,51
€ 13,01
2 winkels
Innisfree Canola Honey Lip Balm Intensive Moisture
€ 10,46
Of 3 betalingen van € 3,48/mnd.
Of € 3,48/mnd.
2 winkels
Trending
Innisfree Canola Honey Lip Balm
€ 10,46
Of 3 betalingen van € 3,48/mnd.
Of € 3,48/mnd.
2 winkels
Innisfree Green Tea Amino Moisture Cleansing Foam 150 g
€ 12,71
2 winkels
Trending
Innisfree Daily UV Defense Zonnebrandcrème met SPF 30 50ml
€ 13,50
Of 3 betalingen van € 4,50/mnd.
Of € 4,50/mnd.
2 winkels
Innisfree No Sebum Blur Primer - Blur
€ 16
€ 640,00/L
2 winkels
Innisfree Blueberry Rebalancing Cleanser 200ml
€ 19,95
Of 3 betalingen van € 6,65/mnd.
Of € 6,65/mnd.
2 winkels
Je hebt 24 van de 170 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com