Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Uklash
Betaal flexibel met
Uklash
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Trending
Uklash Eyelash Serum 3ml
€ 38,75
€ 12.916,67/L
Of 3 betalingen van € 12,91/mnd.
Of € 12,91/mnd.
4 winkels
Uklash Ukbrow Eyebrow Serum 3ml
€ 38,75
€ 12.916,67/L
Of 3 betalingen van € 12,91/mnd.
Of € 12,91/mnd.
5 winkels
Uklash Complex Peptide Eyebrow Serum
€ 45
€ 15.000,00/L
3 winkels
Trending
Uklash Wimperserum Voor Gevoelige Ogen - Geen Kleur
€ 46,75
€ 15.583,33/L
Of 3 betalingen van € 15,58/mnd.
Of € 15,58/mnd.
2 winkels
Trending
Uklash Growth Shampoo 250ml Geen Kleur
€ 16
€ 64,00/L
2 winkels
Trending
Uklash Ukhair Conditioner 250ml
€ 16
€ 64,00/L
2 winkels
Uklash Volume Boost Mascara 7 g
€ 16,75
Of 3 betalingen van € 5,58/mnd.
Of € 5,58/mnd.
2 winkels
Uklash Tubing Mascara - Black
€ 18,25
€ 91,96/kg
Of 3 betalingen van € 6,08/mnd.
Of € 6,08/mnd.
2 winkels
Uklash Mini Haircare Essentials Kit
€ 21,90
2 winkels
Uklash Hair Growth Mask 200 ml Geen Kleur
€ 31
€ 155,00/L
2 winkels
Uklash Hair Growth Serum 50 ml
€ 49,50
€ 990,00/L
Of 3 betalingen van € 16,50/mnd.
Of € 16,50/mnd.
2 winkels
Uklash Lash Separator
€ 12,55
1 winkel
-19%
Uklash Ukbrow Brow Pencil Light Licht
€ 12,89
€ 15,90
1 winkel
Uklash Eyelash Curler Make-Up Accessoires
€ 15,52
1 winkel
Uklash Lengthening Mascara 7 ml
€ 15,95
Of 3 betalingen van € 5,31/mnd.
Of € 5,31/mnd.
1 winkel
Uklash Ukhair Scalp Massager
€ 17,90
1 winkel
Uklash Tubing Mascara - Mocha
€ 18,80
Of 3 betalingen van € 6,26/mnd.
Of € 6,26/mnd.
1 winkel
Uklash Ukbrow Brow Pencil Wenkbrauwpotloden
€ 18,90
1 winkel
Uklash Brow Sculpt 18 g
€ 19,90
€ 2.341,18/L
1 winkel
Uklash Plumping Lip Gloss Doorzichtig Geen Kleur
€ 22,37
1 winkel
-21%
Uklash Hydra Gel Eye Patches
€ 36,90
€ 46,90
1 winkel
Je hebt 21 van de 22 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com