Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Floslek
Betaal flexibel met
FLOSLEK
Floslek
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Floslek Laboratorium Eye Care Crème 15 ml 15ml
€ 3
€ 200,00/L
Of 3 betalingen van € 1,00/mnd.
Of € 1,00/mnd.
3 winkels
Floslek Gezichtscrème Exosomes Peptides Cream 50ml 50ml
€ 13,50
€ 270,00/L
Of 3 betalingen van € 4,50/mnd.
Of € 4,50/mnd.
3 winkels
Floslek Age Reducing Anti-Wrinkle Day & Night Face Serum With 30ml
€ 12,50
€ 718,33/L
Of 3 betalingen van € 4,16/mnd.
Of € 4,16/mnd.
3 winkels
Floslek Arnica Active Warming Care Gel 100ml
€ 4,80
Of 3 betalingen van € 1,60/mnd.
Of € 1,60/mnd.
2 winkels
Floslek Dermoexpert Acid Peel Illuminating Night Treatment Against Skin Darkness 30 Ml 30ml
€ 5,90
€ 196,67/L
Of 3 betalingen van € 1,96/mnd.
Of € 1,96/mnd.
2 winkels
Floslek Anti Acne 24h System Spot Gel 20ml
€ 8,31
2 winkels
-36%
Floslek Aftershave Balm 100ml
€ 8,90
€ 13,90
Of 3 betalingen van € 2,96/mnd.
Of € 2,96/mnd.
2 winkels
-16%
Floslek Laboratorium Podology Care Hydraterende Gel 80 g
€ 9,37
€ 11,09
2 winkels
Floslek Laboratorium Hesperidin Zachte Reinigingsgel 175 ml
€ 9,90
2 winkels
Floslek Sensi Kr 50ml 24h Crème 50.3ml
€ 10,22
€ 203,26/L
2 winkels
Floslek Cica Care Local Cica Cream 20ml 20ml
€ 10,55
€ 527,50/L
2 winkels
Floslek Laboratorium Bye to Dry 50 ml 50ml
€ 12,63
€ 252,60/L
2 winkels
Floslek Gezichtscrème Flosmen Anti-Aging Face Cream 50ml 50ml
€ 12,91
€ 258,20/L
2 winkels
Floslek Gezichtsserum Hyaluron 50ml
€ 15,39
2 winkels
Floslek Geavanceerde Anti-Aging Collageen Crème 50 ml 50ml
€ 17,28
€ 345,60/L
2 winkels
Floslek Laboratorium Snake Nachtcrème 50 ml 50ml
€ 17,54
€ 350,80/L
2 winkels
Floslek Fos-Lok Rijk Avocado Antiverouderingsvet 50 ml 50ml
€ 18,37
€ 367,40/L
2 winkels
-10%
Floslek Gentle On Łagodzący Krem DLA 50ml 50ml
€ 27,45
€ 549,00/L
Of 3 betalingen van € 9,15/mnd.
Of € 9,15/mnd.
2 winkels
Floslek Laboratorium Hydraterende Masker 6 ml 6ml
€ 1
€ 166,67/L
Of 3 betalingen van € 0,33/mnd.
Of € 0,33/mnd.
1 winkel
Floslek Laboratorium Prebiotic Lip Care 4 g
€ 2,20
Of 3 betalingen van € 0,73/mnd.
Of € 0,73/mnd.
1 winkel
Floslek Laboratorium Prebiotic Lip Care 4 g
€ 2,40
Of 3 betalingen van € 0,80/mnd.
Of € 0,80/mnd.
1 winkel
Floslek Multivit Care Hydraterende Crème Voor Oudere En Verzwakte Huid Met Vitaminen 50 Ml 50.3ml
€ 3,20
€ 63,64/L
Of 3 betalingen van € 1,06/mnd.
Of € 1,06/mnd.
1 winkel
Floslek Pharma Anti Acne Mattifying Creme 50 Ml 50ml
€ 5
€ 100,00/L
Of 3 betalingen van € 1,66/mnd.
Of € 1,66/mnd.
1 winkel
Floslek Laboratorium Hand Lip Duo Care Snail Gift Set
€ 5,20
Of 3 betalingen van € 1,73/mnd.
Of € 1,73/mnd.
1 winkel
Je hebt 24 van de 68 producten bekeken
Toon meer
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com