
Inktjet
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Canon imagePROGRAF Pro-1100 is € 1.199,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Canon imagePROGRAF Pro-1100 |
| Merk | Canon |
Producteigenschappen | |
| Mobiele printer | Nee |
| Luidheid | 43 dB |
| Kleur op Printer | Zwart |
| Afdrukformaten | B4, A3, Letter, A2, B5, A5, A4, A3+, Legal, B3 |
| Connectiviteit | Ethernet, AirPrint, Wi-Fi, USB |
| Dubbelzijdig printen | Nee |
| Kleurenprinter | Ja |
| Printtype | Inktjet |
| Automatische documentinvoer (ADF) | Nee |
Communicatie | |
| PictBridge | Ja |
Afdrukken | |
| Maximale afdrukresolutie | 2400 x 1200 dpi |
Verbindingen | |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Scherm | Ja |
Opslag | |
| Ingebouwde harde schijf | Nee |
Geheugen | |
| Inbegrepen Geheugencapaciteit | 1000 MB |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik (gebruik) | 38.0 W |
| Energieverbruik (standby) | 1.2 W |
Afmetingen | |
| Diepte | 43.5 cm |
| Hoogte | 28.5 cm |
| Gewicht | 32.4 kg |
| Breedte | 72.3 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-09-11 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431