
Skateboard
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Razor RipSurf 6" is € 92,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Razor RipSurf 6" |
| Merk | Razor |
| Type | Complete skateboards |
Afmetingen | |
| Breedte Deck | 6.0 " |
| Lengte van het deck | 32.2 " |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit, Geel, Roze, Blauw |
| Griptape | Inclusief Grip |
| Materiaal deck | Esdoorn |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-11-29 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431