
Stofzuiger met cilinder, Zak, Watertank, 750W, 79 dB
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Rowenta Compact Power Stofzuiger is € 93,51. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Rowenta Compact Power Stofzuiger |
| Merk | Rowenta |
| Type | Stofzuigers met cilinder |
Prestaties | |
| Reikwijdte van Reiniging | 8.8 m |
| Motorvermogen | 750 W |
Kenmerken | |
| App-bediening | Nee |
Voedingsbron | |
| Voedingsbron | Netstroom, Oplaadbare batterij |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Stofbakvolume | 1.5 L |
| Kenmerken | Telescopische buis |
| Stofverzameling | Watertank, Zak |
| Kleur | Zwart, Blauw |
| Geluidsniveau | 79 dB |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-05-30 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431