
Nat- en droogzuiger, Watertank, 1050W
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Dewalt DXV20P is € 99,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 6 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Dewalt DXV20P |
| Merk | Dewalt |
| Type | Nat- en droogzuigers |
Producteigenschappen | |
| Inhoud Tas | 20.0 L |
| Nat- en Droogzuiger | Ja |
| Kenmerken | Nat zuigen |
| Stofverzameling | Watertank |
| Kleur | Geel |
Prestaties | |
|---|---|
| Zuigkracht (kPa) | 15.0 kPa |
| Motorvermogen | 1050 W |
Afmetingen | |
| Gewicht | 4.7 kg |
| Snoerlengte | 3.0 m |
| Slanglengte | 2.1 m |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-08-04 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431