
2-in-1 Staande Stofzuiger, Zakloos
Laagste prijs voor Dyson V15 Detect Absolute Steelstofzuiger Goud is € 699,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Dyson V15 Detect Absolute Steelstofzuiger Goud |
| Merk | Dyson |
| Type | Staande Stofzuigers |
Producteigenschappen | |
| Stofbakvolume | 0.77 L |
| Filter | HEPA-filter |
| Nat- en Droogzuiger | Nee |
| Kenmerken | 2-in-1, Digitaal touchscreen display, Automatische zuigkracht, Op batterijen, Oplaadbaar, Telescopische buis, Losse handset, Verwijdering van huisdierhaar |
| Stofverzameling | Zakloos |
| Kleur | Goud, Beige |
| Fabriekskleur | Gold |
Prestaties | |
| Zuigkracht (W) | 240 W |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Voedingsbron | Batterij, Oplaadbare batterij |
| Batterijduur | 60 min |
| Laadtijd | 270 min |
| Oplaadbare batterij | Ja |
Afmetingen | |
| Diepte | 266.0 mm |
| Hoogte | 1260.0 mm |
| Breedte | 250.0 mm |
| Gewicht | 3.1 kg |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-12-22 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431