
AMD Ryzen 9, 64 GB RAM
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Captiva R72-656 R9-7900X Radeon Graphics 64GB 1TB is € 1.745,70. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Captiva R72-656 R9-7900X Radeon Graphics 64GB 1TB |
| Merk | Captiva |
Producteigenschappen | |
| Type | Toren |
| Jaar van Uitgave | 2023 |
| Kleur | Zwart |
| Koeltype | Actieve Koeling |
| Optische Drive | Nee |
| Besturingssysteem | FreeDOS |
Verbindingen | |
| Aantal VGA | 1 pcs |
| USB Versie | USB 3.0, USB 2.0 |
| Aantal DisplayPort | 1 pcs |
| Verbindingen | HDMI, RJ45 (LAN), USB-A, DisplayPort |
| Aantal USB-A | 8 pcs |
| Aantal HDMI-poorten | 18 pcs |
| Aantal RJ45 (LAN) | 1 pcs |
| Geheugenkaartlezer | Nee |
Weergeven | |
| Touchscreen | Nee |
| Monitor | Nee |
Opslag | |
| SSD Grootte | 1 TB |
| Aantal sleuven (Totaal) | 1 |
| Harde Schijf | SSD |
Audio | |
| Geluidskaart | Ja |
Geheugen | |
|---|---|
| RAM | 64 GB |
| Aantal Slots (Totaal) | 4 |
| Geheugenondersteuning (max) | 128 GB |
| Geheugentype | DDR5 |
Processor | |
| Processor Model | 7900X |
| Processorkernen | 12 |
| Processor Model | 7900X |
| Processor | AMD Ryzen 9 |
| Processorsnelheid | 4.7 GHz |
Voeding | |
| Voeding PSU | 450 W |
Draadloos | |
| Wi-Fi Standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 11.3 kg |
| Breedte | 24.5 cm |
| Diepte | 53.5 cm |
| Hoogte | 54.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-07-11 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431