• Voor shoppers
  • Voor bedrijven
Embryolisse Intense Moisturizing Mask 50ml

Embryolisse Intense Moisturizing Mask 50ml

 ,   , Gezichtsmasker , ,  Hydraterend, Gladmakend, Glow, Verzachtend, Regenererend, Voedend, Alcoholvrij, Geparfumeerd, Dermatologisch Getest,  Hyaluronzuur, Vitaminen

·

Populariteit

207

in

Gezichtsmaskers
Vanaf € 3,99/mnd. met
advertentie

Proshop.nl

Embryolisse Intense Moisturizing Mask 50 ml

€ 4,99 verzending, 5-6 dagen
€ 17,05

easycosmetic™

Embryolisse Soins Hydratants Masque Hydratation Intense (50 ml)

Laagste prijs

·€ 4,99 verzending, 2-4 dagen
€ 11,99

Gerelateerde producten

Alles weergeven
We hebben een selectie van producten samengesteld die je mogelijk interesseren.
Antipodes Flora Probiotic Skin Rescue Hyaluronic Mask 75ml
Antipodes Flora Probiotic Skin Rescue Hyaluronic Mask 75ml
€ 25,90
€ 345,33/L
medicube Collagen Night Wrapping Mask 75ml
-17%
medicube Collagen Night Wrapping Mask 75ml
€ 14,10
Mizon Joyful Time Essence Beauty Mask Aloe 1 Sheet 23g
Mizon Joyful Time Essence Beauty Mask Aloe 1 Sheet 23g
€ 1,95
Rexaline Derma Masque-En-Crème De Nuit 6 x 3 ml 75ml
Rexaline Derma Masque-En-Crème De Nuit 6 x 3 ml 75ml
€ 26,66
Rodial Dragon's Blood Hyaluronic Mask 50ml
Trending
Rodial Dragon's Blood Hyaluronic Mask 50ml
€ 34,90
€ 698,00/L
Mavala AQUA PLUS Multi-Moisturizing Sleeping Mask 75ml
Mavala AQUA PLUS Multi-Moisturizing Sleeping Mask 75ml
€ 43,68
€ 582,40/L
Florence by Mills Feed Your Soul Love U A Latte Coffee Glow Mask 50ml
Florence by Mills Feed Your Soul Love U A Latte Coffee Glow Mask 50ml
€ 25,99
€ 519,80/L

Productdetails

Laagste prijs voor Embryolisse Intense Moisturizing Mask 50ml is € 11,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 7 winkels.
Vergelijk:

Kenmerken

Product

ProductnaamEmbryolisse Intense Moisturizing Mask 50ml
MerkEmbryolisse
TypeGezichtsmaskers

Duurzaamheidsinformatie

Producten met het label: FSC (Forest Stewardship Council) – certificeringen door derden

Aanvullende informatie

Vermeld op Klarna2022-05-18

Producteigenschappen

EigenschappenDermatologisch Getest, Geparfumeerd, Alcoholvrij
HuidtypeVette Huid, Normale Huid, Gemengde Huid, Droge Huid, Rijpe Huid, Gevoelige Huid
Verwacht ResultaatGlow, Verzachtend, Regenererend, Hydraterend, Voedend, Gladmakend
TextuurGel
VerpakkingTube
InhoudHyaluronzuur, Vitaminen
Volume50.0 ml

Feedback

De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .