
Rekenmachine, Zonne-energie, Statistische Functies, Scherm: Monochroom, :
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Texas Instruments Rekenmachine TI-30 ECO RS is € 12,50. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 10 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Texas Instruments Rekenmachine TI-30 ECO RS |
| Merk | Texas Instruments |
Producteigenschappen | |
| Kenmerken | Statistische Functies, Zonne-energie |
| Scherm | Monochroom |
| Type | Rekenmachine |
| Weergavekarakters per regel | 10 |
| Aantal displaylijnen | 1 |
Afmetingen | |
|---|---|
| Gewicht | 140.0 g |
| Hoogte | 15.3 cm |
| Diepte | 1.8 cm |
| Breedte | 7.9 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-09-02 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431