
Rekenmachine, Batterij Gevoed, Zonne-energie, Statistische Functies, Scherm: Monochroom, :
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Texas Instruments EL-W531 XH-GR Wetenschappelijke Schoolrekenmachine is € 18,03. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Texas Instruments EL-W531 XH-GR Wetenschappelijke Schoolrekenmachine |
| Merk | Texas Instruments |
Producteigenschappen | |
| Kenmerken | Statistische Functies, Zonne-energie, Batterij Gevoed |
| Scherm | Monochroom |
| Type | Rekenmachine |
| Weergavekarakters per regel | 12 |
| Aantal displaylijnen | 4 |
| Kleur | Groen, Zwart |
Weergeven | |
| Schermresolutie | 96x32 |
Voedingsbron | |
|---|---|
| Type batterij | AAA (LR03) |
| Aantal Batterijen | 1 pcs |
Afmetingen | |
| Gewicht | 103.0 g |
| Hoogte | 1.4 cm |
| Diepte | 16.8 cm |
| Breedte | 8.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-03-17 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431