
LED, Bewegingssensoren, Dimbaar, Wit, Grijs, Glas, Roestvrij staal, IP-Klasse: IP44, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor LCD 059 Light Gray/White Wandlamp is € 169,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | LCD 059 Light Gray/White Wandlamp |
| Merk | LCD |
| Type | Wandlampen |
Kenmerken | |
| Stemcontrole | Nee |
| App-bediening | Nee |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 2200.0 g |
| Hoogte | 29.0 cm |
| Breedte | 17.0 cm |
| Diepte | 9.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-10-11 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit, Grijs |
| Binnen- of Buitenverlichting | Buitenverlichting |
| Fabriekskleur | Light Gray/White |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Glas, Roestvrij staal |
| IP-Klasse | IP44 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 13.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, Bewegingssensoren, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431