
Tafellamp, LED, Zwart, Wit, Grijs, Metaal, Staal, Hout, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: GU4 MR11
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Mater Ray Tafellamp 40.1cm is € 369,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Mater Ray Tafellamp 40.1cm |
| Merk | Mater |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Hoogte | 40.1 cm |
| Breedte | 11.9 cm |
| Diepte | 22.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-08-11 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Wit, Grijs, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Staal, Metaal, Hout |
| Energieklasse | E, A |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | G9, GU4 MR11 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 9.0 W |
| Eigenschappen | LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431