
Dimbaar, Grijs, Goud, Wit, Zwart, Messing, Aluminium, Metaal, Messing, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: G9
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Pholc Apollo Hanglamp ∅ 12.5cm is € 299,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Pholc Apollo Hanglamp ∅ 12.5cm |
| Merk | Pholc |
| Type | Hanglampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 12.5 cm |
| Hoogte | 51.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2018-06-01 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Messing, Wit, Grijs, Goud, Zwart |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Materiaal | Messing, Aluminium, Metaal |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | G9 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 20.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431