• Voor shoppers
  • Voor bedrijven
Colgate Total Original Toothpaste
-14%

Colgate Total Original Toothpaste

Tandpasta

·

Populariteit

92

in

Tandpasta's
Vanaf € 0,99/mnd. met
advertentie

Plein

Colgate Tandpasta Total Original 75 ml

€ 3,90 verzending, Morgen
€ 2,99

Plein

Colgate Tandpasta Total Original 75 ml

Laagste prijs

·€ 3,90 verzending, Morgen
€ 2,99

Gerelateerde producten

Alles weergeven
We hebben een selectie van producten samengesteld die je mogelijk interesseren.
Marvis Whitening Toothpaste Mint 85ml
Populair
Marvis Whitening Toothpaste Mint 85ml
€ 8,92
€ 104,94/L
Marvis Classic Strong Mint 85 ml
Marvis Classic Strong Mint 85 ml
€ 7,12
€ 83,76/L
Marvis Sensitive Gums Gentle Mint Toothpaste
Marvis Sensitive Gums Gentle Mint Toothpaste
€ 7,70
€ 102,67/L
Marvis Jasmin Mint Tandpasta 85 ml
Marvis Jasmin Mint Tandpasta 85 ml
€ 5,49
€ 64,59/L
Weleda Oral Care Saline Tandpasta 75 ml
Weleda Oral Care Saline Tandpasta 75 ml
€ 3,89
€ 51,87/L
Marvis Aquatic Mint 85 ml
Marvis Aquatic Mint 85 ml
€ 7,12
€ 83,76/L
Oral-B Tandpasta Pro-Expert Protection 75 ml
Trending
Oral-B Tandpasta Pro-Expert Protection 75 ml
€ 3,56
€ 47,47/L

Productdetails

Laagste prijs voor Colgate Total Original Toothpaste is € 2,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Vergelijk:

Kenmerken

Product

ProductnaamColgate Total Original Toothpaste
MerkColgate
TypeTandpasta's

Aanvullende informatie

Vermeld op Klarna2025-11-05

Feedback

De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .