
Filter Case
Lowest price for Lee Field Pouch is €40.93. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Lee Field Pouch |
| Brand | Lee |
| Type | Accessory Bags & Organizers |
Product Properties | |
| Suitable For | Camera Accessory |
| Features | Shoulder Strap |
| Type of Accessory Bag | Filter Case |
| Colour | Beige, Black |
Material | |
|---|---|
| Material | Canvas, Polyester |
Measures | |
| Weight | 360.0 g |
| Width (exterior) | 140.0 mm |
| Height (exterior) | 190.0 mm |
| Depth (exterior) | 65.0 mm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2020-01-17 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
We're having trouble loading the Footer. Try reloading the page.