Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Guardian
Betaal flexibel met
GUARDIAN
Guardian
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Guardian Linoleum Soap 500ml
€ 16,90
€ 33,80/L
1 winkel
Guardian Soap Chips for Leather and Wood
€ 16,90
1 winkel
Guardian Leather Cleaner 250ml
€ 16,90
€ 67,60/L
1 winkel
Guardian White Pigmented Oil 400ml
€ 21,90
€ 54,75/L
1 winkel
Guardian G-Polish 300ml
€ 21,90
€ 73,00/L
1 winkel
Guardian Nr 37 Poly Wash 600ml
€ 21,90
€ 36,50/L
1 winkel
Guardian Nr 18 Steenolie Transparant 1L
€ 21,90
€ 21,90/L
1 winkel
Guardian Wood Cleaner 500ml
€ 21,90
€ 43,80/L
1 winkel
Guardian Laminate Cleanser 500ml
€ 21,90
€ 43,80/L
1 winkel
Guardian Afdichting Voor Steen 250 ml 250ml
€ 21,90
€ 87,60/L
1 winkel
Guardian Leather Colour 150ml
€ 21,90
€ 146,00/L
1 winkel
Guardian Foam Cleaner 0.5L 500ml
€ 21,90
€ 43,80/L
1 winkel
Guardian Nr 15 Onderhoudslak Transparant 250ml
€ 21,90
€ 87,60/L
1 winkel
Guardian Edelhoutreiniger Transparant 1L 1000ml
€ 21,90
€ 21,90/L
1 winkel
Guardian Leather Impregnation 500ml
€ 26,90
€ 53,80/L
1 winkel
Guardian Leather Conditioner 250ml
€ 26,90
€ 107,60/L
1 winkel
Guardian Care Set for Wooden Garden Furniture
€ 37,90
1 winkel
Guardian Leather Care Kit 250ml
€ 37,90
1 winkel
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com