Voor shoppers
Voor bedrijven
Ontdek Klarna
Betaalmethoden
Betaalmethoden
Betaal nu
Betaal in 3 delen
Betaal in 30 dagen
Winkelen en beloningen
Cashback
Winkeloverzicht
Lidmaatschappen
Financiën
Klarna Card
Bankrekening
Spaarrekeningen
Vaste rekening
Flex rekening
Mobiel
Reis-eSIM
Shop
Winkels
Albert Heijn
MediaMarkt
Kruidvat
Bol
Booking.com
Winkeloverzicht
Shop & vergelijk prijzen
Aanbiedingen
Gezondheid & Schoonheid
Kleding
Speelgoed
Huizen en Interieurs
Geluid & Beeld
Sport en Outdoor
Computers
Klussen
Fotografieën
Gaming en Entertainment
Telefoons & Wearables
Kinderen en Familie
Gemotoriseerde Vervoersmiddelen
Tuin en Terras
Keukenapparaten
Huishoudapparaten
Boeken, Films en Muziek
Kantooruitrustingen
Alle categorieën
App
Hulp
Meer weergeven
NL
Login
Klarna
/
Al Fares
Betaal flexibel met
AL FARES
Al Fares
Winkel in de Klarna-app om te betalen met Klarna
Filter
Sorteren op Populariteit
Al Fares Wurud Dhahab Eau de Parfum 80ml
€ 15,36
€ 192,00/L
Of 3 betalingen van € 5,12/mnd.
Of € 5,12/mnd.
3 winkels
Al Fares Habibi Enta Eau de Parfum
€ 9,99
€ 99,90/L
3 winkels
Al Fares Al Fares Royal Eau de Parfum
€ 13,05
€ 130,50/L
Of 3 betalingen van € 4,35/mnd.
Of € 4,35/mnd.
1 winkel
Al Fares Al Fares Dala Al Banat Eau de Parfum 90 ml
€ 13,05
€ 145,00/L
Of 3 betalingen van € 4,35/mnd.
Of € 4,35/mnd.
1 winkel
Al Fares Risalah Symphony Of Love Eau de Parfum 100 ml
€ 17,91
€ 179,10/L
Of 3 betalingen van € 5,97/mnd.
Of € 5,97/mnd.
1 winkel
Al Fares Jalaal EDP U 100 ml
€ 31,41
€ 314,10/L
1 winkel
Al Fares Malika Eau de Parfum 90ml
€ 13,05
€ 145,00/L
Of 3 betalingen van € 4,35/mnd.
Of € 4,35/mnd.
1 winkel
Al Fares Musk Abiyedh Eau de Parfum 100ml
€ 13,05
€ 130,50/L
Of 3 betalingen van € 4,35/mnd.
Of € 4,35/mnd.
1 winkel
Al Fares Ser Al Ameera Eau de Parfum 80 ml
€ 13,05
€ 163,13/L
Of 3 betalingen van € 4,35/mnd.
Of € 4,35/mnd.
1 winkel
Al Fares Oud Khususi Eau de Parfum 80 ml
€ 14,04
€ 175,83/L
Of 3 betalingen van € 4,68/mnd.
Of € 4,68/mnd.
1 winkel
Trending
Al Fares Safa Al Arab Eau de Parfum 100ml
€ 14,04
€ 140,40/L
Of 3 betalingen van € 4,68/mnd.
Of € 4,68/mnd.
1 winkel
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Klarna
Over ons
Careers
Legal
Pers
Privacy
Veiligheid
Duurzaamheid
Doorverkopen
Gedragscode BNPL
Wikipink
Toegankelijkheid
Auto-Track
Contact opnemen met Klarna
Contactgegevens voor autoriteiten
Raad van bestuur
Investeerdersrelaties
Klant
Hulp
Login
Winkeloverzicht
Kopersbescherming voor consumenten
Klachten
Onze belofte
Privacyinstellingen
Je herroepingsrecht
Zakelijk
Webwinkelsupport
Zakelijke login
Verkoop met Klarna
Developers
Operationele status
Platformen en partners
Markt
Nederland
Volg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Afbeeldingen op deze website kunnen door AI gegenereerd zijn.
Cookies
Klarna.com