
Luchtbevochtiger
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor InnovaGoods Aromaterapi Diffuser is € 17,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | InnovaGoods Aromaterapi Diffuser |
| Merk | InnovaGoods |
| Type | Luchtbevochtigers |
Energiefeiten | |
| Energieverbruik | 8 W |
Afmetingen | |
| Breedte | 12.0 cm |
| Hoogte | 12.0 cm |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Functies | Bevochtiging, Ontvochtiging |
| Watertank Capaciteit | 0.3 L |
| Kenmerken | Timer, Waterreservoir, Automatische Uitschakeling |
| Kleur | Multikleur, Natuurlijk, Bruin, Wit |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2020-04-23 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431