
Rechthoekig, Aantal Producten in Set: 1, Materiaal: Staal
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Cooee Design Rectangular is € 44,90. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Cooee Design Rectangular |
| Merk | Cooee Design |
| Type | Kaarsen en Accessoires |
Producteigenschappen | |
| Kleur | Messing, Blauw, Grijs, Zwart, Wit |
| Materiaal | Staal |
| Aantal Producten in Set | 1 pcs |
Afmetingen | |
|---|---|
| Diepte | 50.0 cm |
| Hoogte | 2.0 cm |
| Breedte | 18.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2019-03-16 |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431