
Tafellamp, Dimbaar, Beige, Messing, Keramiek, Linnen, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E14
Probeer flexibele betalingen met


Laagste prijs voor Menu Torso Tafellamp 37cm is € 310,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Menu Torso Tafellamp 37cm |
| Merk | Menu |
| Type | Tafellampen |
Kenmerken | |
| Stemcontrole | Nee |
| App-bediening | Nee |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
Afmetingen | |
| Diameter | 35.0 cm |
| Hoogte | 37.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-01-18 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Beige |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Fabriekskleur | Off White |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Keramiek, Messing, Linnen |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E14 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 40.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
| Snoerlengte | 200.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431