
Dimbaar, Grijs, Glas, Metaal, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: G9
Laagste prijs voor By Rydéns Gross Smoke Glas 30 cm Rookgrijs Plafondlamp ∅ 30cm is € 146,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 5 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | By Rydéns Gross Smoke Glas 30 cm Rookgrijs Plafondlamp ∅ 30cm |
| Merk | By Rydéns |
| Type | Plafondlampen |
Kenmerken | |
| Stemcontrole | Nee |
| App-bediening | Nee |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
| Wi-Fi | Nee |
Afmetingen | |
| Gewicht | 900.0 g |
| Diameter | 30.0 cm |
| Hoogte | 20.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2022-12-05 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Grijs |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Fabriekskleur | Smoke Gray |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Metaal, Glas |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 3 Lampen |
| Lampfitting | G9 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 40.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar |
| Installatie | Installatie via plafondstopcontact |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431