
Tafellamp, LED, Dimbaar, Op batterijen, Aluminium, Bruin, Groen, Beige, Plastic, Aluminium, IP-Klasse: IP65, IP20
Probeer flexibele betalingen met
Laagste prijs voor Loom Design Modi Micro Tafellamp 20cm is € 67,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Loom Design Modi Micro Tafellamp 20cm |
| Merk | Loom Design |
| Type | Tafellampen |
Afmetingen | |
| Diameter | 20.0 cm |
| Hoogte | 20.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2023-12-08 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Ontwerp | Bureaulamp |
| Kleur | Aluminium, Bruin, Beige, Groen, Koper, Brons |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting, Buitenverlichting |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Aluminium, Plastic |
| IP-Klasse | IP20, IP65 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 2.2 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, Op batterijen, LED |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431