
Ingebouwde schakelaar, Dimbaar, Natuurlijk, Wit, Plastic, Hout, Stof, IP-Klasse: IP20, Lampfitting: E27
Probeer flexibele betalingen met


Laagste prijs voor Muuto Pull Vloerlamp 150cm is € 479,00. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 4 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Muuto Pull Vloerlamp 150cm |
| Merk | Muuto |
| Type | Vloerlampen |
Kenmerken | |
| Stemcontrole | Nee |
| App-bediening | Nee |
Draadloos | |
| Bluetooth | Nee |
Afmetingen | |
| Diameter | 27.0 cm |
| Hoogte | 150.0 cm |
| Breedte | 31.5 cm |
| Diepte | 31.5 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2017-05-18 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Kleur | Wit, Natuurlijk |
| Binnen- of Buitenverlichting | Binnenverlichting |
| Fabriekskleur | White/Oak |
| Hoeveelheid in verpakking | 1 pcs |
| Materiaal | Plastic, Hout, Stof |
| IP-Klasse | IP20 |
| Aantal lampen | 1 Lampen |
| Lampfitting | E27 |
| Maximaal Watt per Lichtbron | 100.0 W |
| Eigenschappen | Dimbaar, Ingebouwde schakelaar |
| Snoerlengte | 200.0 cm |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431