Kuluttajille
Yrityksille
Tutustu Klarnaan
Maksuvaihtoehdot
Maksuvaihtoehdot
Maksa heti
Maksa 30 päivän kuluessa
Maksa 3 erässä
Rahoitus
MobilePay
Ostokset ja palkinnot
Tutustu kauppoihin
Cashback
Jäsenyys
Vertaile jäsenyyksiä
Max
Premium
Plus
Everywhere
Raha-asiat
Klarna-kortti
Pankkitili
Tilityypit
Säästötili
Talletustili
Lisätietoa
Mikä on Klarna?
Kauppa
Kaupat
Gigantti
Booking.com
Wolt
Peten Koiratarvike
H&M
Kauppahakemisto
Shoppaile ja vertaa hintoja
Ale
Kauneus & Terveys
Vaatteet
Lelut
Koti ja Sisustus
Ääni ja Kuva
Urheilu ja Ulkoilu
Tietotekniikka
Tee se itse
Valokuvat
Pelaaminen ja Viihde
Puhelimet & Wearablet
Lapset ja Perhe
Moottorikuljetukset
Puutarha ja Patio
Keittiökoneet
Kodinkoneet
Kirjat, Elokuvat ja Musiikki
Toimistotarvikkeet
Kaikki kategoriat
App
Ohje
Näytä lisää
FI
Kirjaudu sisään
Klarna
/
No
Maksa joustavasti
NO
No
Shoppaile Klarna-sovelluksessa ja maksa Klarnalla
Suodatin
Lajittele Suosio
Trendaava
No Polvituet Polvikipuun 2 Kpl
67,53 €
1 kauppa
Trendaava
No Valkoiset Verhot 54 Tuuman 2 Paneelia
49,09 €
1 kauppa
No Scosche Travel Mount
32,81 €
2 kauppoja
No Shimmer N Sparkle Korusetti Rannekoruyllätys
7,20 €
2 kauppoja
No Hatunpesuri Lippalakin Pesurit Pesukoneelle
62 €
1 kauppa
No Idea Nuova Bluey Kids Pyt Ja Tuolisetti
180,90 €
1 kauppa
No Nø Enjoy Tøday Vitamin C Serum
18,35 €
1 kauppa
No Nø Kiss Tøday Lippenbalsam Huulivoide
6,45 €
1 kauppa
No Mouse Verticale Ergonomico Manopola Regolazione Funzion2703
6,82 €
1 kauppa
No Nø Awake Today Silmänympärysvoide 15ml
10,75 €
716,67 €/L
1 kauppa
No Nø Rain Tonight 120h HyperSleep Seerumi 20ml
16,15 €
807,50 €/L
1 kauppa
No Nø Hypersense Pink Power Cream 50ml
17,25 €
345,00 €/L
1 kauppa
No Nø Celebrate Tøday All-In Barrier Cream Kasvovoide
18,35 €
12,95 €/kg
1 kauppa
No Nø Proud Today Slow-Aging Serum
18,35 €
1 kauppa
No Nø Renew Tøday Retinol Serum
18,35 €
1 kauppa
No 4 Pcs Hair Comb Double Sided Fine Tooth Combs
29,16 €
1 kauppa
No Allbrush Vented Paddle Hiusharja Pinkki
33,01 €
1 kauppa
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Klarna
Tietoja meistä
Töihin Klarnalle
Ehdot
Lehdistöpalvelut
Tietosuoja
Turvallisuus
Wikipink
Kestävyys
Esteettömyys
Auto-Track
Yhteystiedot
Yhteystiedot viranomaisten tietopyynnöille
Hyvä hallintotapa
Sijoittajasuhteet
Henkilöasiakas
Ohje
Kirjaudu sisään
Tutustu kauppoihin
Ostajan turva
Reklamaatiot
Shoppaile turvallisesti Klarnalla
Yksityisyysasetukset
Peruutusoikeutesi
Yritys
Kauppiastuki
Kirjaudu sisään yrityksenä
Myy Klarnalla
Kehittäjät
Operatiivinen tila
Kumppanit ja integraatiot
Markkina
Suomi
Seuraa
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Tällä verkkosivustolla olevat kuvat voivat olla tekoälyn tuottamia.
Klarnan evästeseloste
Klarna.com