
Vierkant, Rechthoekig,Ovenbestendig, Magnetronbestendig, Vaatwasserbestendig, Vriezerbestendig, Plastic, Glas, Transparant, Groen
Laagste prijs voor Pyrex C&S is € 33,99. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 3 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Pyrex C&S |
| Merk | Pyrex |
| Type | Voedselcontainers |
Afmetingen | |
| Lengte | 25.0 cm |
| Breedte | 22.0 cm |
| Hoogte | 7.0 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2021-10-05 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Ovenbestendig, Vaatwasserbestendig, Vriezerbestendig, Magnetronbestendig |
| Vorm | Rond, Vierkant, Rechthoekig |
| Kleur | Groen, Transparant |
| Materiaal | Glas, Plastic |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431