
Met afvoer, Met Handvat, Handwas, Plastic, Grijs
Laagste prijs voor Simplehuman Compact is € 45,31. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Simplehuman Compact |
| Merk | Simplehuman |
| Type | Afdruiprekken |
Afmetingen | |
| Lengte | 37.1 cm |
| Breedte | 32.8 cm |
| Hoogte | 17.2 cm |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2016-11-21 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Met afvoer, Handwas, Met Handvat |
| Kleur | Grijs |
| Fabriekskleur | Grey |
| Materiaal | Plastic |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431