
Vaatwasserbestendig, Met Handvat, Handwas, BPA-vrij, Roestvrij staal, Rood
Laagste prijs voor Yeti Rambler Straw Rescue Red is € 49,95. Dit is momenteel het goedkoopste aanbod onder 2 winkels.
Vergelijk:
Product | |
|---|---|
| Productnaam | Yeti Rambler Straw Rescue Red |
| Merk | Yeti |
| Type | Reismokken |
Afmetingen | |
| Breedte | 13.2 cm |
| Hoogte | 27.4 cm |
| Gewicht | 771.0 g |
Aanvullende informatie | |
| Vermeld op Klarna | 2024-06-14 |
Producteigenschappen | |
|---|---|
| Aantal Stuks | 1 pcs |
| Kenmerken | Vaatwasserbestendig, Handwas, Met Handvat, BPA-vrij |
| Kleur | Rood |
| Capaciteit | 124.2 cl |
| Materiaal | Roestvrij staal |
De bovenstaande informatie is afkomstig van verschillende externe bronnen en is alleen bedoeld als richtlijn. Klopt er iets niet aan dit product? .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431