
Panel Radiator
Lowest price for Hudson Reed HLA39D is €259.77. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Product | |
|---|---|
| Product name | Hudson Reed HLA39D |
| Brand | Hudson Reed |
| Type | Panel Radiators |
Product Properties | |
| Frost Guard | No |
| Child Proof | No |
| Colour | Grey |
| Number of Radiators | Double Panels |
Wireless | |
|---|---|
| Wi-Fi | No |
Measures | |
| Depth | 7.8 cm |
| Width | 99.2 cm |
| Height | 60.0 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2024-01-04 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.