
Wall-Mounted Fan, Oscillating, Remote Controlled, Timer, Tiltable
Lowest price for Sealey SWF18WR is -. This is currently the cheapest offer among 2 stores.
Product | |
|---|---|
| Product name | Sealey SWF18WR |
| Brand | Sealey |
| Type | Wall-Mounted Fans |
Product Properties | |
| Type | Cold Air Fan |
| No. of Speeds | 3 |
| Colour | White |
| Functions | Oscillating, Timer, Tiltable, Remote Controlled |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2019-01-03 |
Power Source | |
|---|---|
| Voltage | 230.0 V |
| Watt (Max) | 60 W |
| Power Source | AC Mains |
Measures | |
| Height | 550.0 mm |
| Diameter | 450.0 mm |
| Weight | 3.6 kg |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.