For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
Guess
ved kassen
Guess
Velg bare
ved utsjekking
Filter
Sorter etter Popularitet
-12%
Guess UOMO EDT SPRAY 3.4 OZ 100ml
328 kr
3 280,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 113 kr
Eller 3 betalinger av 113 kr/mnd.
*
8 butikker
Guess Lorella Girlfriend Small Tote Handbag - Merlot
1 505 kr
Eller 6 betalinger av 266 kr
Eller 6 betalinger av 266 kr/mnd.
*
1 butikk
Trendy
Guess Bluetooth Headphones GUTWSJ144ESU
291 kr
Eller 3 betalinger av 100 kr
Eller 3 betalinger av 100 kr/mnd.
*
4 butikker
Guess GU7871 20B
709 kr
4 butikker
Guess Mykonos Breeze Shimmer Body Mist 250ml
87 kr
348,00 kr/L
8 butikker
Guess Ibiza Radiant Shimmer Body Mist 250ml
88 kr
352,00 kr/L
8 butikker
Guess Uomo Acqua Eau de Toilette 100ml
348 kr
3 480,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 120 kr
Eller 3 betalinger av 120 kr/mnd.
*
8 butikker
-14%
Guess Iconic EdP 100ml
529 kr
5 290,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 182 kr
Eller 3 betalinger av 182 kr/mnd.
*
8 butikker
Guess Sexy Skin Metallique Mojito Body Mist 250 ml 251ml
137 kr
546,00 kr/L
7 butikker
Guess Sexy Skin Body Mist Metallique Martini 250 ml 251ml
137 kr
546,00 kr/L
7 butikker
Guess Travel Stories Rio Hair Body Mist 250ml
145 kr
580,00 kr/L
7 butikker
Guess Sexy Skin Metallique Champagne Body Mist 250ml
149 kr
596,00 kr/L
7 butikker
-10%
Guess Amore Capri Eau de Toilette 100ml
274 kr
2 740,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 94 kr
Eller 3 betalinger av 94 kr/mnd.
*
7 butikker
Guess Amore Portofino Eau de Toilette 100ml
335 kr
3 350,00 kr/L
7 butikker
Trendy
Guess Amore Venezia Eau de Toilette Spray 100ml
349 kr
3 490,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 120 kr
Eller 3 betalinger av 120 kr/mnd.
*
7 butikker
Guess Iconic Blue Men Eau de Parfum Natural Spray 50ml
532 kr
10 640,00 kr/L
7 butikker
Guess Iconic Men Eau De Toilette 100ml
628 kr
6 280,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 216 kr
Eller 3 betalinger av 216 kr/mnd.
*
7 butikker
-11%
Guess Seductive EdT 50ml
4.3
192 kr
3 840,00 kr/L
6 butikker
Guess Man EdT 75ml
4.2
256 kr
3 413,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 88 kr
Eller 3 betalinger av 88 kr/mnd.
*
6 butikker
Guess Seductive EdT 75ml
4.3
302 kr
4 027,00 kr/L
Eller 3 betalinger av 104 kr
Eller 3 betalinger av 104 kr/mnd.
*
6 butikker
Guess Amore Roma Eau de Toilette 100ml
329 kr
3 290,00 kr/L
6 butikker
Guess Eau De Toilette 100 Ml 100ml
359 kr
3 590,00 kr/L
6 butikker
Guess Men's fragrances Uomo Eau de Toilette Spray 30ml
384 kr
12 800,00 kr/L
6 butikker
Guess Bella Vita Rosa EDT 50ml
4
401 kr
8 020,00 kr/L
6 butikker
Du har sett 24 av 7444 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com