For kunder
For bedrifter
Oppdag Klarna
Betalingsmetoder
Betalingsmetoder
Betal nå
Betal i 3 deler
Betal innen 30 dager
Finansiering
Vipps
Shopping og belønninger
Cashback
Utforsk butikker
Medlemskap
Sammenlign medlemskap
Max
Premium
Plus
Everywhere
Bankvirksomhet
Klarnakortet
Bankkonto
Mobil
Reise-eSIM
Mer informasjon
Hva er Klarna?
Handle
Butikker
Elkjøp
Farmasiet
Booking.com
kicks.no
POWER
Butikkoversikt
Handle og sammenlign priser
Tilbud
Black Friday 2026
Skjønnhet & Helse
Klær & Accessories
Leker & Hobby
Hjem & Interiør
Lyd & Bilde
Sport & Fritid
Data
Bygg & Oppussing
Foto & Video
Gaming & Underholdning
Mobil & Wearables
Barn & Familie
Kjøretøy & Mobilitet
Hage & Utemiljø
Kjøkkenapparater
Hvitevarer
Bøker, Filmer & Musikk
Kontorutstyr
Alle kategorier
App
Hjelp
Vis mer
NB
Logg inn
Klarna
/
K9 Competition
Betal i appen med
K9 COMPETITION
K9 Competition
Handle i Klarna-appen for å betale med Klarna
Filter
Sorter etter Popularitet
Trendy
K9 Competition Keratin + Coat Repair Moisturizer Spray 250ml
149 kr
596,00 kr/L
9+ butikker
K9 Competition Aloe Vera Conditioner 0.3L
155 kr
9 butikker
Trendy
K9 Competition Keratin + Moisture Conditioner 0.3L
139 kr
8 butikker
Trendy
K9 Competition Aloe Vera Shampoo 300ml
159 kr
Eller 3 betalinger av 55 kr
Eller 3 betalinger av 55 kr/mnd.
*
8 butikker
Trendy
K9 Competition Pälsglans Silk Shine
139 kr
9+ butikker
Trendy
K9 Competition Copperness Shampoo
139 kr
8 butikker
Trendy
K9 Competition DMatter Instant Conditioner 250ml
149 kr
596,00 kr/L
7 butikker
Trendy
K9 Competition Aloe Vera Nano Mist Spray Conditioner
159 kr
7 butikker
K9 Competition Whiteness Shampoo
156 kr
8 butikker
K9 Competition Keratin + Moisture Shampoo 300ml
139 kr
7 butikker
Trendy
K9 Competition Aloe Vera Shampoo 100ml
53 kr
7 butikker
K9 Competition Allergy Relief Spray Balsam 250 ml
179 kr
7 butikker
Trendy
K9 Competition Blackness Shampoo
179 kr
Eller 3 betalinger av 62 kr
Eller 3 betalinger av 62 kr/mnd.
*
7 butikker
K9 Competition Crisp Texture Shampoo 300ml
119 kr
397,00 kr/L
6 butikker
K9 Competition Copperness Conditioner
159 kr
6 butikker
Trendy
K9 Competition Ear Cleanser
119 kr
6 butikker
K9 Competition Smell Off Odor Elimination Spray 0.5L 500ml
95 kr
190,00 kr/L
5 butikker
K9 Competition Mjäll Schampo 300ml
159 kr
530,00 kr/L
5 butikker
K9 Competition Aloe Vera Cat Conditioner 300ml
185 kr
5 butikker
K9 Competition Intensive Aloe Vera Coat Cure 500ml
399 kr
Eller 3 betalinger av 137 kr
Eller 3 betalinger av 137 kr/mnd.
*
5 butikker
K9 Competition Blackness Conditioner 300ml
159 kr
530,00 kr/L
4 butikker
K9 Competition Aloe Vera Cat Spray Conditioner 250ml
175 kr
4 butikker
K9 Competition Håndkle for Kjæledyr 90x60 cm
199 kr
4 butikker
K9 Competition Aloe Vera Shampoo
859 kr
Eller 6 betalinger av 152 kr
Eller 6 betalinger av 152 kr/mnd.
*
2 butikker
Du har sett 24 av 34 produkter
Vis mer
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Klarna
Om oss
Careers
Villkår
Presseinformasjon
Personvern
Sikkerhet
Bærekraft
Wikipink
Prisguiden er nå Klarna
Tilgjengelighet
Auto-Track
Kontakt
Kontaktinformasjon for myndigheter
Eierstyring og selskapsledelse
Investor relations
Privat
Hjelp
Logg inn
Utforsk butikker
Kjøperbeskyttelse
Klager
Kredittavtale
Personverninnstillinger
Bedrift
Butikksupport
Merchant portal
Selg med Klarna
Developers portal
Driftsstatus
Plattformer og partnere
Marked
Norge
Følg
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Headquarters: Stockholm, Sweden. All rights reserved. Klarna Bank AB (publ). Sveavägen 46, 111 34 Stockholm. Organization number: 556737-0431
Bilder på dette nettstedet kan være generert med AI.
Cookies
Klarna.com