• For shoppers
  • For business
Pay flexibly with
GEM

Gem

Shop in the Klarna app to pay with Klarna
Filter
Antiperspirant Deodorant Vanilla Macadamia
Trending
Gem Antiperspirant Deodorant Vanilla Macadamia 207ml
€4.69
€22.66/L
1 store
Skin-Loving Antiperspirant Deodorant Vanilla Sugar 207ml
Gem Skin-Loving Antiperspirant Deodorant Vanilla Sugar 207ml
€4.69
1 store
Fragrance Body Mist Coconut Vanilla 90ml
Gem Fragrance Body Mist Coconut Vanilla 90ml 90ml
€7.04
€78.22/L
1 store
Skin Loving Roll On Deodorant Coconut Vanilla 50ml
Trending
Gem Skin Loving Roll On Deodorant Coconut Vanilla 50ml
€3.85
1 store
Skin Loving Roll On Deodorant Vanilla Macadamia
Trending
Gem Skin Loving Roll On Deodorant Vanilla Macadamia 50ml
€3.86
€77.20/L
1 store
Antiperspirant Deodorant Mango Coconut Cream 207ml
Trending
Gem Antiperspirant Deodorant Mango Coconut Cream 207ml
€4.68
1 store
Antiperspirant Deodorant Santal 207ml
Trending
Gem Antiperspirant Deodorant Santal 207ml
€4.69
1 store
Antiperspirant Deodorant Coconut Vanilla 207ml
Trending
Gem Antiperspirant Deodorant Coconut Vanilla 207ml
€4.69
1 store
Fragrance Body Mist Vanilla Macadamia
Trending
Gem Fragrance Body Mist Vanilla Macadamia 90ml
€7.01
€77.89/L
1 store
Skin-Loving Antiperspirant Deodorant Salted Caramel
Gem Skin-Loving Antiperspirant Deodorant Salted Caramel 207ml
€4.68
€22.61/L
1 store
Antiperspirant Deodorant Cool Fresh
Trending
Gem Antiperspirant Deodorant Cool Fresh 207ml
€4.69
€22.66/L
1 store
Fragrance Body Mist 90ml
Gem Fragrance Body Mist 90ml
€7.04
1 store
Skin Loving Antiperspirant Deodorant Watermelon Fresh 207ml
Trending
Gem Skin Loving Antiperspirant Deodorant Watermelon Fresh 207ml
€4.71
1 store
Fragrance Body Mist Watermelon Fresh
Gem Fragrance Body Mist Watermelon Fresh 90ml
€7.04
€78.22/L
1 store
Teeth Whitening Pen PAP Coconut Mint
Gem Teeth Whitening Pen PAP Coconut Mint
€18.78
1 store
Teeth Whitening Pen PAP Crisp Mint
Gem Teeth Whitening Pen PAP Crisp Mint
€18.78
1 store
Dissolvable PAP Whitening Strips
Gem Dissolvable PAP Whitening Strips
€32.86
1 store
Mid Grip Riding Trousers for Women Cooper
Gem Mid Grip Riding Trousers for Women Cooper
€150.04
1 store
¹

Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. If you do not meet the repayments on your BNPL agreement, your account will go into arrears. This may affect your credit report, which may limit your ability to access a BNPL agreement in the future. Please shop responsibly. 18+ ROI residents only. Credit subject to status. APR 0%. Terms and conditions and late fees apply.