
Portable, FM
Lowest price for Soundmaster SCD5100 is €59.99. This is currently the cheapest offer from 1 retailer.
Compare:
Product | |
|---|---|
| Product name | Soundmaster SCD5100 |
| Brand | Soundmaster |
Type | |
| System Type | One Unit |
Product Properties | |
| Colour | Black, Green |
Features | |
| Turntable | No |
| CD Changer | No |
| Portable | Yes |
| Functions | Display |
| CD-Player | No, Yes |
| Radio | Yes |
File Formats | |
| Supported File Formats | MP3 |
Connections | |
|---|---|
| Connections | USB-A, 3.5 mm Jack |
| Outputs | 3.5 mm Jack |
Audio | |
| Amount of CDs | 1 |
| Supported Disc Formats | CD-RW, CD, CD-R |
| Radio Type | FM |
Wireless | |
| Bluetooth | No |
Power Source | |
| Power Source | Battery, AC Mains |
Measures | |
| Height | 3.5 cm |
Additional Info | |
| Created at Klarna | 2016-10-04 |
Have you noticed anything unusual with this product? Please .
Choose your region
Klarna offers flexible payments globally.
Copyright © 2005-2026 Klarna Bank AB (publ). Klarna Bank AB (publ), trading as Klarna, is authorised by the Swedish Financial Supervisory Authority in Sweden and is regulated by the Central Bank of Ireland for consumer protection rules. Please shop responsibly, 18+, ROI residents only, T&Cs apply. Credit subject to status.